Salsa - tanec pro vás, kurzy salsy, bachata, bolero, Casino Rueda, salsa kurzy
English English
Registrovaní uživatelé
Uživatel:
Heslo
(max 10 znaků):
Zaregistrujte se!
 
Mailing list
Pokud chcete pravidelně dostávat náš newsletter, vyplňte zde vaši emailovou adresu: 
Nabízíme


-->
 


Jak se přihlásit?
Jak se přihlásit

POZOR - telefonní čísla zadávejte bez mezer

1. On-line na našich internetových stránkách www.flamedance.cz, více naleznete v sekci Online přihláška.
2. Osobně na recepci Flame Dance tanečního studia na adrese Sokolovská 22, Praha 8 (jen pár kroků od stanice metra Florenc).

Platnost přihlášky

Vyplněná přihláška je nezávazná a na jejím základě Vám rezervujeme místo v kurzu pouze do zahájení první lekce. Platnou se stává po úhradě kurzovného v předepsané výši. V případě obsazení kurzu si organizátor vyhrazuje právo zájemce odmítnout.

Úhrada kurzovného

V hotovosti při zahájení kurzu v recepci Flame Dance tanečního studia, nebo převodem na účet 2600152904/2010, variabilní symbol je uvedený na potvrzení přihlášky.

Konání kurzů

Kurzy se řídí rozvrhem, vyhlášeným před začátkem každého jednotlivého kurzu. Tento rozvrh naleznete na našich internetových stránkách v detailních informacích o kurzu. Konání kurzů odpadá ve dnech, na něž připadají termíny státních svátků a některých školních prázdnin, více naleznete opět v detailních informacích o kurzu.

Náhrada zameškaných lekcí

Omluvy:
• Na náhradu lekcí mají nárok pouze klienti, kteří platili celý kurz
• Nárok na náhradní lekci vzniká v případě omluvy nejpozději však do 9,00 v den konání lekce
• Omluvy je třeba psát na mail recepce@flamedance.cz či na telefon 604 694 651 (pouze sms)
• Klient uvede své jméno, název kurzu, den a čas a datum, na který se omlouvá (např. Petra Nováková, Latina pro ženy, úterý 18,00, 23.3.2020)
• Řádně omluvená lekce bude zaznamenána na recepci v knize omluv
• Na zaslání mailu či sms po 9,00 již nebude brán zřetel

Náhrady za omluvené lekce:
• Lekci je možné si nahradit v jakémkoli kurzu pořádaném studiem FD konaném ve studiu v běžném provozu (tzn. mimo workshopy či další akce)
• Pokud aktuální kurz klienta stále běží, je možné vybírat lekce v plném rozsahu
• Po ukončení kurzu má klient nárok na náhradu maximálně 2 lekcí, a to do 14 dnů od ukončení kurzu, který plně platil a kde vznikl nárok na náhradu
• Náhrady není možné vybírat v následujícím kurzu, navazujícím na ten, kde vznikl nárok na náhradu (např. V kurzu Salsa II není možné vybírat náhradní lekce z předešlého kurzu Salsa I)
• V případě, že chcete náhradu využít, je lepší se předem domluvit na recepci, kde Vám zjistí obsazenost na parketě v dané lekci

UPLATNĚNÍ NÁHRADY JE VŽDY TŘEBA NAHLÁSIT NA RECEPCI STUDIA

Okolnosti bránící konání kurzu

Při vzniku nepředvídaných okolností ze strany Flame Dance tanečního studia, bránících konání kurzu, mají účastníci nárok na navštěvování obdobného kurzu v jiném termínu a v odpovídajícím rozsahu výuky.
Toto se nevztahuje na "zásah vyšší moci" (povodně, nařízení vlády či zastupitelstva)

Storno podmínky

Účastník má nárok na vrácení kurzovného pouze před zahájením kursu, v takovém případě si účtujeme 30% z ceny kurzu jako storno poplatek.
Po zahájení kurzu již nevzniká nárok na vrácení kurzovného při překážkách vzniklých ze strany účastníka, které mu zabraňují v řádné docházce. O vrácení kurzovného je možno žádat pouze v případech závažného dlouhodobého (několikaměsíčního) onemocnění nebo v případě vážného úrazu účastníka, vždy však pouze na základě předložené lékařské zprávy a to nejpozději do 14-ti dnů od nemoci(úrazu). Stornovací poplatek v tomto případě činí 60 % ze zůstatku ceny kursovného.
Storno podmínky pro akce mimo prostory studio Flame Dance (sokolovská 32/22) např. Víkendy s Fabíky apod, jsou stejné jako u "Taneční dovolená u moře" viz: Odstoupení od cestovní smlouvy ze strany zákazníka.

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat emailem na flamedance@seznam.cz, telefonicky na 604 694 651 .