Salsa - tanec pro vás, kurzy salsy, bachata, bolero, Casino Rueda, salsa kurzy
English English
Registrovaní uživatelé
Uživatel:
Heslo
(max 10 znaků):
Zaregistrujte se!
 
Mailing list
Pokud chcete pravidelně dostávat náš newsletter, vyplňte zde vaši emailovou adresu: 
Nabízíme


-->
 


DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ COVID-19
Nechceme šířit špatnou náladu, ano, víme, že prozatím není nemoc horší než chřipka (kterážto je poměrně závažná nemoc). Nicméně. V současné chvíli, a dá se tak předpokládat i do budoucna, s COVID-19 souvisí značná restriktivní opatření (karanténa), která se nedají dobře předvídat a ovlivní poté ve finále řetězově veliké množství lidí okolo prskajícího.
Děláme to také s ohledem na všechny starší a oslabené osoby na kurzech či v našich i Vašich rodinách, které onemocnění nejhůře snáší.
S platností od 3.3.2020 si vyhrazujeme právo na všech kurzech studia požádat každého se znatelnými respiračními problémy, aby ze studia ihned odešel- bez nároku na náhradu platby. Věříme, že toto upozornění vezmete vážně a nebudeme muset k tomuto kroku přistoupit, protože na lekci se objevíte až zcela zdrávi po rekonvalescenci a po vymizení příznaků tak, jak by měl učinit každý odpovědný člověk, který má své tělo rád 🙏
Stejně tak bychom Vás rádi požádali, pokud se chystáte do Itálie na lyže či jste se z Itálie vrátili, abyste dorazili na lekci až po dvou týdnech po návratu.
Podobně prosím přistupte k objednaným soukromým lekcím i svatebnímu tanci s lektory našeho studia.
Nezapomínejte, že máme náhradový systém, můžete si lekce v případě řádné omluvy nahrazovat.
Tímto opatřením chráníme nejen své lektory a všechny v teamu studia, ale zároveň Vás a Vaše blízké.

Děkujeme za pochopení, Fabíci a team Flame Dance